Výsledky ze soutěže v Blovicích

9.6.2007 tbo -
V sobotu 5. května se v Blovicích konala krajská bodovací soutěž, kde se karatistům Jiskry Domažlice podařilo získat 9 medailí. Soutěže se zúčastnilo 80 závodníků ze 14 oddílů Plzeňského, Karlovarského a Středočeského kraje. Soutěžilo se v disciplínách kata a kumite (volný zápas).
Mezi staršími žáky si dobře vedl Martin Skočdopole, který získal stříbrnou medaili v kumite ve váze do 40 kg. Pavel Le Viet v disciplíně kata vybojoval 3. místo.
V kategorii dorostenci v disciplíně kumite ve váze do 50 kg vybojoval zlato Karel Bui Manh a v kata získal stříbro. Dorostenec Víťa Nguyen v kumite ve váze do 65 kg vybojoval zlato, když v prodloužení finálového zápasu vyhrál o jeden bod. V kata se po malém zaváhání nedostal do finále, ale v boji o 3. místo nedal soupeři šanci a získal bronz. Tomáši Hadačovi se tentokráte moc nedařilo a ze závodů si medaili neodvezl, v kumite mu o dva body unikla bronzová medaile a v kata se umístil na 5. místě.
V kategorii starších žákyň získala v kumite zlatou medaili Martina Řežábková a v kata obsadila 3. místo. Její oddílová kolegyně Lucie Mlnaříková vybojovala stříbrnou medaili v kata.
Do konce školního roku nás čekají ještě tři soutěže a já věřím, že karatisté Domažlic budou opět úspěšní. Přeji jim další skvělé výsledky.