Medaile z Jihočeského poháru v Táboře

28.4.2006 tbo -
V sobotu 22. dubna se v Táboře konal Jihočeský pohár, kterého se zúčastnili i karatisté TJ Jiskry Domažlice. Celkem do Tábora přijelo 105 závodníků z 15 oddílů Jihočeského a Plzeňského kraje. Soutěžilo se v disciplínách KATA a KUMITE (volný zápas).
Mezi muži v disciplíně kumite si velmi dobře vedl Miroslav Šála, který vybojoval stříbrnou medaili a v disciplíně kata obsadil 4. místo.
V kategorii dorostenců v disciplíně kumite ve váze do 65 kg získal Vítek Nguyen stříbrnou medaili. Mezi dorostenci v kumite ve váze do 60 kg obsadil Bohuslav Šála 4. místo.
V kategorii starších žáků v kumite do 60 kg skončil jako třetí na stupních vítězů Tomáš Hadač.
Rád bych popřál všem zúčastněným karatistům TJ Jiskry Domažlice další vynikající výsledky. Příležitost budou mít 13. května v Plzní na turnaji NARAMA SEITO.