Na začátek sezóny 6 medailí pro karatisty Domažlic

2.11.2006 tbo -
První krajská bodovací soutěž sezóny se konala v sobotu 30. září v Ostrově u Karových Varů, které se zúčastnili i karatisté TJ Jiskry Domažlice. Celkem do Ostrova přijelo 60 závodníků z 10 oddílů Plzeňského a Karlovarského kraje. Soutěžilo se v disciplínách KATA a KUMITE (volný zápas).
Mezi mladšími žáky si velmi dobře vedl Martin Skočdopole, který v disciplíně kata získal bronzovou medaili a v disciplíně kumite do 35 kg stříbrnou. V kategorii starších žáků v disciplíně kata obsadil Karel Bui Manh 2. místo. Mezi dorostenci skončil v kumite do 60 kg na nejvyšším stupni vítězů Laďa Bui Phuong. Jeho kolega Víťa Nguyen v kumite do 65 kg vybojoval 3. místo.
Pro nositele bílých pásků (nejnižší technický stupeň), byla vypsána pouze disciplína kata. Kde mezi mladšími žáky při své premiéře podal vynikající výkon Lukáš Holub a získal stříbrnou medaili.
Rád bych popřál všem zúčastněným karatistům TJ Jiskry Domažlice další vynikající výsledky.