Asistent:   Jiří REGÁL
lehman

TJ Klatovy vs. Jiskra Domažlice
45:55 (22:10, 26:21, 35:38)

23.03.2002 (vp) - V prvním utkání na soupeřově palubovce jsme díky špatnému začátku prohrávali na konci prvé čtvrtiny 22:10. Díky zlepšené hře ve druhé čtvrtině jsme postupně stahovali náskok soupeře.

Přes větší snahu našich hráčů jsme v půli utkání prohrávali 26:21. Po přestávce jsme přešli na zónovou obranu 2-1-2. Tato obraná hra přinesla své ovoce v podobě získaných míčů pod vlastním košem. Zlepšená střelba a jedna trojka Lukáše Návary vedla k vyrovnání a následnému upravení skóre na konečných 45:55.
Nejlepší střelci: Herbrik 12, Mitáček 11, Návara 11, Šestky: 10/3, Trojky: Návara 1

top
stavex

35:64 (12:13, 20:32, 25:43)

23.03.2002 (vp) - Druhé utkání bylo od začátku v režiji hráčů Domažlic. Zlepšená hra v obraně, zejména v zóně, kterou hráči nacvičují teprve měsíc, přinesla své ovoce. V útoku se projevila snaha našich hráčů o rychlé protiútoky a tak se dostávaly rychle pod koš soupeře. Vycházela i střelba ze střední vzdálenosti. Bojovnost našich hrá čů dokazuje to, že se nenechali v prvém utkání zlomit nepříznivým vývojem a dotáhli utkání do vítězného konce.
Nejlepší střelci: Kruml 16, Mitáček 13, Návara 12,
Šestky: 14/9, Trojky: Mitáček 1